0 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 618b
1 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 618b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 618b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 618b

SF Женски долен дел костим за капење 618b

199ДЕН

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 618B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
NRA1MS62N5

EAN /   код

EAN /   код
5310309425523
199ДЕН

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 618B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
NRA1MS62N5

EAN /   код

EAN /   код
5310309425523
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.