0 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 620b
1 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 620b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 620b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 620b

SF Женски долен дел костим за капење 620b

199 ДЕНЗаштеда 20 ДЕН
179ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 620B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
JVA1ME8RCZ

EAN /   код

EAN /   код
5310309425677
199 ДЕНЗаштеда 20 ДЕН
179ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 620B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
JVA1ME8RCZ

EAN /   код

EAN /   код
5310309425677
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.