0 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 625b
1 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 625b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 625b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 625b

SF Женски долен дел костим за капење 625b

199 ДЕНЗаштеда 30 ДЕН
169ДЕН
Понудата важи од 18/06/2024 до 20/06/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 625B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
42
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
2J51MEEBUO

EAN /   код

EAN /   код
5310309425905
199 ДЕНЗаштеда 30 ДЕН
169ДЕН
Понудата важи од 18/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 625B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
42
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
2J51MEEBUO

EAN /   код

EAN /   код
5310309425905
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.