Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 628B

SF Женски долен дел костим за капење 628B

199 ДЕНЗаштеда 20 ДЕН
179ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Боја:Виолетова

Големина

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 628B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Женски
Големина
42
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
480LMJXSL9

EAN /   код

EAN /   код
5310309433498
199 ДЕНЗаштеда 20 ДЕН
179ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 628B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Женски
Големина
42
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
480LMJXSL9

EAN /   код

EAN /   код
5310309433498
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.