0 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 630b
1 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 630b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 630b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 630b

SF Женски долен дел костим за капење 630b

199ДЕН

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 630B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
44
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
WC51M3RUS6

EAN /   код

EAN /   код
5310309426216
199ДЕН

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 630B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
44
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
WC51M3RUS6

EAN /   код

EAN /   код
5310309426216
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.