0 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 725b
1 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 725b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 725b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 725b

SF Женски долен дел костим за капење 725b

490 ДЕНЗаштеда 74 ДЕН
417ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 725B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
V4PEVFDDU1

EAN /   код

EAN /   код
5310309495199
490 ДЕНЗаштеда 74 ДЕН
417ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 725B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
V4PEVFDDU1

EAN /   код

EAN /   код
5310309495199
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.