0 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 731b
1 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 731b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 731b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 731b

SF Женски долен дел костим за капење 731b

490 ДЕНЗаштеда 74 ДЕН
417ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 731B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
40
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
WSYEVFZPI7

EAN /   код

EAN /   код
5310309481239
490 ДЕНЗаштеда 74 ДЕН
417ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 731B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
40
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
WSYEVFZPI7

EAN /   код

EAN /   код
5310309481239
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.