0 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 741b
1 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 741b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 741b
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 741b

SF Женски долен дел костим за капење 741b

490ДЕН

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 741B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
42
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
UTPEVIS7ZH

EAN /   код

EAN /   код
5310309486968
490ДЕН

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 741B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
42
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
UTPEVIS7ZH

EAN /   код

EAN /   код
5310309486968
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.