Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 805d

SF Женски долен дел костим за капење 805d

490 ДЕНЗаштеда 74 ДЕН
417ДЕН
Понудата важи од 18/06/2024 до 20/06/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 805D

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
JG5YWZR75I

EAN /   код

EAN /   код
5310309341205
490 ДЕНЗаштеда 74 ДЕН
417ДЕН
Понудата важи од 18/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 805D

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
JG5YWZR75I

EAN /   код

EAN /   код
5310309341205
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.