Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 807d

SF Женски долен дел костим за капење 807d

490ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

  • SF женски долен дел костим за капење 807D
  • Со врзување
  • Материјал: Полиамид

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
9GAYWV46A7

EAN /   код

EAN /   код
5310309485480
490ДЕН

Опис на производот

  • SF женски долен дел костим за капење 807D
  • Со врзување
  • Материјал: Полиамид

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
9GAYWV46A7

EAN /   код

EAN /   код
5310309485480
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.