0 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 840B
1 thumbnail image for SF Женски долен дел костим за капење 840B
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 840B
Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 840B

SF Женски долен дел костим за капење 840B

550ДЕН

Боја:Сребрена

Големина

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 840B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
1Z5R7LDFY2

EAN /   код

EAN /   код
5310309495953
550ДЕН

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 840B

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
1Z5R7LDFY2

EAN /   код

EAN /   код
5310309495953
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.