0 thumbnail image for SF Женски Долен Дел Костим За Капење 957b
1 thumbnail image for SF Женски Долен Дел Костим За Капење 957b
2 thumbnail image for SF Женски Долен Дел Костим За Капење 957b
Selected image for SF Женски Долен Дел Костим За Капење 957b
Selected image for SF Женски Долен Дел Костим За Капење 957b
Selected image for SF Женски Долен Дел Костим За Капење 957b

SF Женски Долен Дел Костим За Капење 957b

690 ДЕНЗаштеда 69 ДЕН
621ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

SF Женски долен дел костим за капење 957B
Материјал: Полиамид 82%, Еластин 18%
Земја на потекло: Кина

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Земја на потекло
Кина
Големина
36
Материјал
Полиамид 82%, Еластин 18%

Ананас ID

Шифра на производот
5F94X1K5O4

EAN /   код

EAN /   код
5310309537615
690 ДЕНЗаштеда 69 ДЕН
621ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

SF Женски долен дел костим за капење 957B
Материјал: Полиамид 82%, Еластин 18%
Земја на потекло: Кина

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Земја на потекло
Кина
Големина
36
Материјал
Полиамид 82%, Еластин 18%

Ананас ID

Шифра на производот
5F94X1K5O4

EAN /   код

EAN /   код
5310309537615
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.