0 thumbnail image for SF Женски едноделен костим за капење 636
1 thumbnail image for SF Женски едноделен костим за капење 636
Selected image for SF Женски едноделен костим за капење 636
Selected image for SF Женски едноделен костим за капење 636

SF Женски едноделен костим за капење 636

499 ДЕНЗаштеда 50 ДЕН
449ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

SF женски едноделен костим за капење 636

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
016R746UD2

EAN /   код

EAN /   код
5310309426629
499 ДЕНЗаштеда 50 ДЕН
449ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Опис на производот

SF женски едноделен костим за капење 636

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
016R746UD2

EAN /   код

EAN /   код
5310309426629
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.