0 thumbnail image for SF Женски едноделен костим за капење 637
1 thumbnail image for SF Женски едноделен костим за капење 637
Selected image for SF Женски едноделен костим за капење 637
Selected image for SF Женски едноделен костим за капење 637

SF Женски едноделен костим за капење 637

499 ДЕНЗаштеда 75 ДЕН
424ДЕН
Понудата важи од 18/06/2024 до 20/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

SF женски едноделен костим за капење 637

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
38
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
CH51MV240C

EAN /   код

EAN /   код
5310309426681
499 ДЕНЗаштеда 75 ДЕН
424ДЕН
Понудата важи од 18/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

SF женски едноделен костим за капење 637

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
38
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
CH51MV240C

EAN /   код

EAN /   код
5310309426681
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.