0 thumbnail image for SF Женски едноделен костим за капење 772
1 thumbnail image for SF Женски едноделен костим за капење 772
Selected image for SF Женски едноделен костим за капење 772
Selected image for SF Женски едноделен костим за капење 772

SF Женски едноделен костим за капење 772

1.650 ДЕНЗаштеда 248 ДЕН
1.403ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

SF женски едноделен костим за капење 772

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
46
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
TDSEV705G1

EAN /   код

EAN /   код
5310309486180
1.650 ДЕНЗаштеда 248 ДЕН
1.403ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

SF женски едноделен костим за капење 772

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
46
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
TDSEV705G1

EAN /   код

EAN /   код
5310309486180
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.