Slike SF Женски гаќички 1024 бели
Slike SF Женски гаќички 1024 бели
Slike SF Женски гаќички 1024 бели
Slike SF Женски гаќички 1024 бели
Slike SF Женски гаќички 1024 бели
Slike SF Женски гаќички 1024 бели
Slike SF Женски гаќички 1024 бели
Slike SF Женски гаќички 1024 бели

SF Женски гаќички 1024 бели

Sara Fashion
240ДЕН

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски гаќички 1024 бели

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
XXXL
Број на парчиња
1
Земја на потекло
Турција

Материјал

Материјал
Памук
Име на опис на материјалот
Памук 95%, еластин 5%

Ананас ID

Шифра на производот
95OV01BMA1

EAN /   код

EAN /   код
5310309060281
240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски гаќички 1024 бели

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
XXXL
Број на парчиња
1
Земја на потекло
Турција

Материјал

Материјал
Памук
Име на опис на материјалот
Памук 95%, еластин 5%

Ананас ID

Шифра на производот
95OV01BMA1

EAN /   код

EAN /   код
5310309060281
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.