Selected image for SF Женски горeн дел костим за капење 1006A
Ново

SF Женски горeн дел костим за капење 1006A

990 ДЕНЗаштеда 149 ДЕН
842ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

SF женски горeн дел костим за капење 1006A

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
UC21T589NL

EAN /   код

EAN /   код
5310309539947
990 ДЕНЗаштеда 149 ДЕН
842ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

SF женски горeн дел костим за капење 1006A

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
UC21T589NL

EAN /   код

EAN /   код
5310309539947
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.