0 thumbnail image for SF Женски горeн дел костим за капење 725a
1 thumbnail image for SF Женски горeн дел костим за капење 725a
Selected image for SF Женски горeн дел костим за капење 725a
Selected image for SF Женски горeн дел костим за капење 725a

SF Женски горeн дел костим за капење 725a

690 ДЕНЗаштеда 104 ДЕН
587ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

SF женски горeн дел костим за капење 725A

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Големина
42
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
8BPEVJG4SA

EAN /   код

EAN /   код
5310309495175
690 ДЕНЗаштеда 104 ДЕН
587ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

SF женски горeн дел костим за капење 725A

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Големина
42
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
8BPEVJG4SA

EAN /   код

EAN /   код
5310309495175
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.