0 thumbnail image for SF Женски горeн дел костим за капење 731a
1 thumbnail image for SF Женски горeн дел костим за капење 731a
Selected image for SF Женски горeн дел костим за капење 731a
Selected image for SF Женски горeн дел костим за капење 731a

SF Женски горeн дел костим за капење 731a

790 ДЕНЗаштеда 119 ДЕН
672ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

SF женски горeн дел костим за капење 731A

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
44
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
7NYEVEFGAV

EAN /   код

EAN /   код
5310309481208
790 ДЕНЗаштеда 119 ДЕН
672ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

SF женски горeн дел костим за капење 731A

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
44
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
7NYEVEFGAV

EAN /   код

EAN /   код
5310309481208
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.