0 thumbnail image for SF Женски горeн дел костим за капење 732a
1 thumbnail image for SF Женски горeн дел костим за капење 732a
Selected image for SF Женски горeн дел костим за капење 732a
Selected image for SF Женски горeн дел костим за капење 732a

SF Женски горeн дел костим за капење 732a

790 ДЕНЗаштеда 119 ДЕН
672ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

SF женски горeн дел костим за капење 732A

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
NQYEVEOE9L

EAN /   код

EAN /   код
5310309481260
790 ДЕНЗаштеда 119 ДЕН
672ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

SF женски горeн дел костим за капење 732A

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
NQYEVEOE9L

EAN /   код

EAN /   код
5310309481260
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.