Slike SF Женски градник 13518 црн
Slike SF Женски градник 13518 црн

SF Женски градник 13518 црн

Sara Fashion
690ДЕН

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женска острилка 13518 црна

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
90Б
Број на парчиња
1
Земја на потекло
Кина
Соодветен тип
Туркај нагоре

Ананас ID

Шифра на производот
OS3V0QWXZA

EAN /   код

EAN /   код
5310309318979
690ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женска острилка 13518 црна

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
90Б
Број на парчиња
1
Земја на потекло
Кина
Соодветен тип
Туркај нагоре

Ананас ID

Шифра на производот
OS3V0QWXZA

EAN /   код

EAN /   код
5310309318979

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.