Slike SF женски градник 16336 бел
Slike SF женски градник 16336 бел
Slike SF женски градник 16336 бел
Slike SF женски градник 16336 бел
Slike SF женски градник 16336 бел
Slike SF женски градник 16336 бел
Slike SF женски градник 16336 бел
Slike SF женски градник 16336 бел

SF женски градник 16336 бел

Sara Fashion
690ДЕН

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

SF женска острилка 16336 бела

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
75Б
Земја на потекло
Кина

Материјал

Име на опис на материјалот
Вискоза 40%, Полиамид 40%, Еластин 10%, Најлон 10%

Ананас ID

Шифра на производот
OA4V069HOV

EAN /   код

EAN /   код
5310309318689
690ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SF женска острилка 16336 бела

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
75Б
Земја на потекло
Кина

Материјал

Име на опис на материјалот
Вискоза 40%, Полиамид 40%, Еластин 10%, Најлон 10%

Ананас ID

Шифра на производот
OA4V069HOV

EAN /   код

EAN /   код
5310309318689

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.