Slike SF Женски грејач за глава 38173-2210-11 беж
Slike SF Женски грејач за глава 38173-2210-11 беж

SF Женски грејач за глава 38173-2210-11 беж

Sara Fashion
190ДЕН

Боја:Беж

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски грејач за глава 38173-2210-11 беж

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Земја на потекло
Кина
Материјал
Акрилик

Ананас ID

Шифра на производот
SSYV014QAN

EAN /   код

EAN /   код
5310309461385
190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски грејач за глава 38173-2210-11 беж

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Земја на потекло
Кина
Материјал
Акрилик

Ананас ID

Шифра на производот
SSYV014QAN

EAN /   код

EAN /   код
5310309461385

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.