0 thumbnail image for SF Женски хеланки 1103
1 thumbnail image for SF Женски хеланки 1103
Selected image for SF Женски хеланки 1103
Selected image for SF Женски хеланки 1103

SF Женски хеланки 1103

Sara Fashion
750ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

SF женски хеланки 1103

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
VGGBTMTWSF

EAN /   код

EAN /   код
5310309529627
750ДЕН

Опис на производот

SF женски хеланки 1103

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
VGGBTMTWSF

EAN /   код

EAN /   код
5310309529627
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.