0 thumbnail image for SF Женски хеланки 1103
1 thumbnail image for SF Женски хеланки 1103
Selected image for SF Женски хеланки 1103
Selected image for SF Женски хеланки 1103

SF Женски хеланки 1103

Sara Fashion
480ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

SF женски хеланки 1103
МАТЕРИЈАЛ: Најлон
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Кина

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
NL0ZMEA7EG

EAN /   код

EAN /   код
5310309529641
480ДЕН

Опис на производот

SF женски хеланки 1103
МАТЕРИЈАЛ: Најлон
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Кина

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
NL0ZMEA7EG

EAN /   код

EAN /   код
5310309529641
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.