Slike SF Женски килоти 9832 FW
Slike SF Женски килоти 9832 FW
Slike SF Женски килоти 9832 FW
Slike SF Женски килоти 9832 FW
Slike SF Женски килоти 9832 FW
Slike SF Женски килоти 9832 FW
Slike SF Женски килоти 9832 FW
Slike SF Женски килоти 9832 FW

SF Женски килоти 9832 FW

Sara Fashion
133 ДЕНЗаштеда 34 ДЕН
99ДЕН
Понудата важи од 19/02/2024 до 03/03/2024

Боја:

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски килоти 9832 FW
Тип производ: Бразилијан
Материјал: Памук 95%, Еластин 5%
Земја на потекло: Турција

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
YOIGDLN0CA

EAN /   код

EAN /   код
5310309524882
133 ДЕНЗаштеда 34 ДЕН
99ДЕН
Понудата важи од 19/02/2024 до 03/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски килоти 9832 FW
Тип производ: Бразилијан
Материјал: Памук 95%, Еластин 5%
Земја на потекло: Турција

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
YOIGDLN0CA

EAN /   код

EAN /   код
5310309524882
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.