0 thumbnail image for SF Женски килоти Sf 3Pak
1 thumbnail image for SF Женски килоти Sf 3Pak
Selected image for SF Женски килоти Sf 3Pak
Selected image for SF Женски килоти Sf 3Pak

SF Женски килоти Sf 3Pak

Sara Fashion
199ДЕН

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

SF Женски килоти Sf 3Pak
СОСТАВ: Памук 95%, Еластин 5%
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Турција

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
XBYTT4VHDV

EAN /   код

EAN /   код
5310309516696
199ДЕН

Опис на производот

SF Женски килоти Sf 3Pak
СОСТАВ: Памук 95%, Еластин 5%
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Турција

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
XBYTT4VHDV

EAN /   код

EAN /   код
5310309516696
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.