0 thumbnail image for SF Женски килоти Sf 3Pak
1 thumbnail image for SF Женски килоти Sf 3Pak
2 thumbnail image for SF Женски килоти Sf 3Pak
3 thumbnail image for SF Женски килоти Sf 3Pak
4 thumbnail image for SF Женски килоти Sf 3Pak
5 thumbnail image for SF Женски килоти Sf 3Pak
Selected image for SF Женски килоти Sf 3Pak
Selected image for SF Женски килоти Sf 3Pak
Selected image for SF Женски килоти Sf 3Pak
Selected image for SF Женски килоти Sf 3Pak
Selected image for SF Женски килоти Sf 3Pak
Selected image for SF Женски килоти Sf 3Pak

SF Женски килоти Sf 3Pak

179ДЕН

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

•SF Женски килоти Sf 3Pak
•Тип на производ: Танга
•Материјал: Памук 95%, Еластин 5%
•Земја на потекло: Турција
•Година: 2023

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
JNVVY0YK22

EAN /   код

EAN /   код
5310309516733
179ДЕН

Опис на производот

•SF Женски килоти Sf 3Pak
•Тип на производ: Танга
•Материјал: Памук 95%, Еластин 5%
•Земја на потекло: Турција
•Година: 2023

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
JNVVY0YK22

EAN /   код

EAN /   код
5310309516733
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.