0 thumbnail image for SF Женски килоти Slip Sf 3Pak
1 thumbnail image for SF Женски килоти Slip Sf 3Pak
Selected image for SF Женски килоти Slip Sf 3Pak
Selected image for SF Женски килоти Slip Sf 3Pak

SF Женски килоти Slip Sf 3Pak

Sara Fashion
390ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

SF Женски килоти Slip Sf 3Pak
СОСТАВ: Памук 95%, Еластин 5%
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Турција

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
J9YTTCAXZH

EAN /   код

EAN /   код
5310309516924
390ДЕН

Опис на производот

SF Женски килоти Slip Sf 3Pak
СОСТАВ: Памук 95%, Еластин 5%
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Турција

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
J9YTTCAXZH

EAN /   код

EAN /   код
5310309516924
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.