Selected image for SF Женски класични чорапи Bamboo 3/4

SF Женски класични чорапи Bamboo 3/4

109ДЕН

Боја:Лаванда

Големина

Опис на производот

SF Женски класични чорапи Bamboo 3/4

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Лаванда
Пол
Женски
Големина
35-39

Ананас ID

Шифра на производот
62DGD8PGKS

EAN /   код

EAN /   код
5310309528644
109ДЕН

Опис на производот

SF Женски класични чорапи Bamboo 3/4

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Лаванда
Пол
Женски
Големина
35-39

Ананас ID

Шифра на производот
62DGD8PGKS

EAN /   код

EAN /   код
5310309528644
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.