Slike SF Женски лепенки силиконски потпунки бели
Slike SF Женски лепенки силиконски потпунки бели

SF Женски лепенки силиконски потпунки бели

Sara Fashion
120ДЕН

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски Lepenice силиконски Potpunka бела

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
СТАНДАРД
Број на парчиња
1
Земја на потекло
Кина
Соодветен тип
Картонски кутии

Материјал

Материјал
Силикон
Име на опис на материјалот
Силикон 100%

Ананас ID

Шифра на производот
OLBV09M88E

EAN /   код

EAN /   код
5310309166051
120ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски Lepenice силиконски Potpunka бела

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
СТАНДАРД
Број на парчиња
1
Земја на потекло
Кина
Соодветен тип
Картонски кутии

Материјал

Материјал
Силикон
Име на опис на материјалот
Силикон 100%

Ананас ID

Шифра на производот
OLBV09M88E

EAN /   код

EAN /   код
5310309166051

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.