Slike SF Женски шал 46375 07-20 сина
Slike SF Женски шал 46375 07-20 сина

SF Женски шал 46375 07-20 сина

Sara Fashion
390ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски шал 46375 07-20 сина

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Земја на потекло
Кина
Материјал
Акрилик

Ананас ID

Шифра на производот
6CZV0NU25W

EAN /   код

EAN /   код
5310309463945
390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски шал 46375 07-20 сина

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Земја на потекло
Кина
Материјал
Акрилик

Ананас ID

Шифра на производот
6CZV0NU25W

EAN /   код

EAN /   код
5310309463945

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.