0 thumbnail image for SF Женски спортски сет 1111-1
1 thumbnail image for SF Женски спортски сет 1111-1
Selected image for SF Женски спортски сет 1111-1
Selected image for SF Женски спортски сет 1111-1

SF Женски спортски сет 1111-1

Sara Fashion
1.350ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

SF женски спортски сет 1111-1
МАТЕРИЈАЛ: Најлон
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Кина

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
RC0ZMTMH36

EAN /   код

EAN /   код
5310309529504
1.350ДЕН

Опис на производот

SF женски спортски сет 1111-1
МАТЕРИЈАЛ: Најлон
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Кина

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
RC0ZMTMH36

EAN /   код

EAN /   код
5310309529504
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.