0 thumbnail image for SF Женски спортски сет 9171-3
1 thumbnail image for SF Женски спортски сет 9171-3
2 thumbnail image for SF Женски спортски сет 9171-3
3 thumbnail image for SF Женски спортски сет 9171-3
Selected image for SF Женски спортски сет 9171-3
Selected image for SF Женски спортски сет 9171-3
Selected image for SF Женски спортски сет 9171-3
Selected image for SF Женски спортски сет 9171-3

SF Женски спортски сет 9171-3

Sara Fashion
1.450ДЕН

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

SF женски спортски сет 9171-3
МАТЕРИЈАЛ: Најлон
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Кина

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
CK0ZM3X9ON

EAN /   код

EAN /   код
5310309529443
1.450ДЕН

Опис на производот

SF женски спортски сет 9171-3
МАТЕРИЈАЛ: Најлон
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Кина

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
CK0ZM3X9ON

EAN /   код

EAN /   код
5310309529443
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.