0 thumbnail image for SF Женски спортски сет 9171-4
1 thumbnail image for SF Женски спортски сет 9171-4
2 thumbnail image for SF Женски спортски сет 9171-4
Selected image for SF Женски спортски сет 9171-4
Selected image for SF Женски спортски сет 9171-4
Selected image for SF Женски спортски сет 9171-4

SF Женски спортски сет 9171-4

Sara Fashion
799ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

SF женски спортски сет 9171-4
МАТЕРИЈАЛ: Најлон
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Кина

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
511ZM70SUT

EAN /   код

EAN /   код
5310309529450
799ДЕН

Опис на производот

SF женски спортски сет 9171-4
МАТЕРИЈАЛ: Најлон
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Кина

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
511ZM70SUT

EAN /   код

EAN /   код
5310309529450
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.