Slike SF Женски танга гаќички Ласер 6823 боја на кожа
Slike SF Женски танга гаќички Ласер 6823 боја на кожа
Slike SF Женски танга гаќички Ласер 6823 боја на кожа
Slike SF Женски танга гаќички Ласер 6823 боја на кожа
Slike SF Женски танга гаќички Ласер 6823 боја на кожа
Slike SF Женски танга гаќички Ласер 6823 боја на кожа
Slike SF Женски танга гаќички Ласер 6823 боја на кожа
Slike SF Женски танга гаќички Ласер 6823 боја на кожа

SF Женски танга гаќички Ласер 6823 боја на кожа

Sara Fashion
240ДЕН

Боја:Кожа

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

SF женски танга гаќички Ласер 6823 боја на кожа

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Кожа
Пол
Женски
Големина
М
Број на парчиња
1
Земја на потекло
Кина
Соодветен тип
Подигнување

Материјал

Материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Полиестер 90%, Еластин 10%

Ананас ID

Шифра на производот
2DYV0KAPOK

EAN /   код

EAN /   код
5310309128837
240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SF женски танга гаќички Ласер 6823 боја на кожа

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Кожа
Пол
Женски
Големина
М
Број на парчиња
1
Земја на потекло
Кина
Соодветен тип
Подигнување

Материјал

Материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Полиестер 90%, Еластин 10%

Ананас ID

Шифра на производот
2DYV0KAPOK

EAN /   код

EAN /   код
5310309128837

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.