Slike SF Женски тенк топ 11172017 црна
Slike SF Женски тенк топ 11172017 црна

SF Женски тенк топ 11172017 црна

Sara Fashion
330ДЕН

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски тенк топ 11172017 црна

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Земја на потекло
Турција
Големина
L

Материјал

Материјал
Памук
Име на опис на материјалот
Памук 95%, Еластан 5%

Ананас ID

Шифра на производот
5FBV0WOZSM

EAN /   код

EAN /   код
8697840353780
330ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски тенк топ 11172017 црна

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Земја на потекло
Турција
Големина
L

Материјал

Материјал
Памук
Име на опис на материјалот
Памук 95%, Еластан 5%

Ананас ID

Шифра на производот
5FBV0WOZSM

EAN /   код

EAN /   код
8697840353780

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.