Slike SF Женско тело без ролна 1005 бело
Slike SF Женско тело без ролна 1005 бело

SF Женско тело без ролна 1005 бело

Sara Fashion
550ДЕН

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женско тело без ролна 1005 бело

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Земја на потекло
Турција
Големина
М

Материјал

Материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Памук 95%, Еластан 5%

Ананас ID

Шифра на производот
S3JV0CEW6V

EAN /   код

EAN /   код
5310231036347
550ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женско тело без ролна 1005 бело

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Земја на потекло
Турција
Големина
М

Материјал

Материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Памук 95%, Еластан 5%

Ананас ID

Шифра на производот
S3JV0CEW6V

EAN /   код

EAN /   код
5310231036347

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.