Selected image for SHOOTER LFS Женски зимски шал во сива боја

SHOOTER LFS Женски зимски шал во сива боја

D Sport
1.199 ДЕНЗаштеда 839 ДЕН
360ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Зимски шал со стил на живот на жените

SHOOTER е бренд создаден во 1992 година. На домашниот пазар е присутна повеќе од дваесет години. Се карактеризира со квалитетна изработка, младешки дизајн инспириран од духот на спортот и препознатлив визуелен печат. Брендот е наменет пред се за младата популација, иако во асортиманот се препознаваат две линии, „кажуал“ и „класичен“. Линијата „лежерна“ е наменета за љубителите на спортски начин на облекување и е изработена од исклучиво природни материјали, додека линијата „класична“ е наменета за луѓе кои професионално се обучени за покласичен начин на облекување, следејќи строги форми и намалени бои. Брендот е наменет и за жени и за мажи кои ги следат модерните модни трендови. Клучот за долгорочен успех и континуиран раст е следењето на светските модни трендови прилагодени на потребите на домашниот купувач. Во својата понуда, Shooter нуди широк асортиман на јакни, тренерки, кошули, дуксери и други текстили со различен дизајн и боја.

Спецификации

Бренд
SHOOTER

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Тип на производ
Зимски шал
Големина
Универзална

Ананас ID

Шифра на производот
G99RVJ3G8A

EAN /   код

EAN /   код
8600605044212
1.199 ДЕНЗаштеда 839 ДЕН
360ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Зимски шал со стил на живот на жените

SHOOTER е бренд создаден во 1992 година. На домашниот пазар е присутна повеќе од дваесет години. Се карактеризира со квалитетна изработка, младешки дизајн инспириран од духот на спортот и препознатлив визуелен печат. Брендот е наменет пред се за младата популација, иако во асортиманот се препознаваат две линии, „кажуал“ и „класичен“. Линијата „лежерна“ е наменета за љубителите на спортски начин на облекување и е изработена од исклучиво природни материјали, додека линијата „класична“ е наменета за луѓе кои професионално се обучени за покласичен начин на облекување, следејќи строги форми и намалени бои. Брендот е наменет и за жени и за мажи кои ги следат модерните модни трендови. Клучот за долгорочен успех и континуиран раст е следењето на светските модни трендови прилагодени на потребите на домашниот купувач. Во својата понуда, Shooter нуди широк асортиман на јакни, тренерки, кошули, дуксери и други текстили со различен дизајн и боја.

Спецификации

Бренд
SHOOTER

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Тип на производ
Зимски шал
Големина
Универзална

Ананас ID

Шифра на производот
G99RVJ3G8A

EAN /   код

EAN /   код
8600605044212
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.