Selected image for SHOOTER Женска капа Zpk95305-02 морнарица

SHOOTER Женска капа Zpk95305-02 морнарица

D Sport
1.199 ДЕНЗаштеда 839 ДЕН
360ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Shooter е бренд создаден во 1992 година. На домашниот пазар е присутна повеќе од дваесет години. Се карактеризира со квалитетна изработка, младешки дизајн инспириран од духот на спортот и препознатлив визуелен печат. Брендот првенствено е наменет за младата популација, иако во асортиманот се препознаваат две линии, „лежерно“ и „класично“ Брендот е наменет и за жени и за мажи кои ги следат современите модни трендови. Клучот за долгорочен успех и континуиран раст е следењето на светските модни трендови прилагодени на потребите на домашниот купувач. Во својата понуда, Shooter нуди широк асортиман на јакни, тренерки, маици, дуксери и други текстили со различен дизајн и боја.

Спецификации

Бренд
SHOOTER

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
0

Ананас ID

Шифра на производот
AE9RVY2X5I

EAN /   код

EAN /   код
8600605044106
1.199 ДЕНЗаштеда 839 ДЕН
360ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Shooter е бренд создаден во 1992 година. На домашниот пазар е присутна повеќе од дваесет години. Се карактеризира со квалитетна изработка, младешки дизајн инспириран од духот на спортот и препознатлив визуелен печат. Брендот првенствено е наменет за младата популација, иако во асортиманот се препознаваат две линии, „лежерно“ и „класично“ Брендот е наменет и за жени и за мажи кои ги следат современите модни трендови. Клучот за долгорочен успех и континуиран раст е следењето на светските модни трендови прилагодени на потребите на домашниот купувач. Во својата понуда, Shooter нуди широк асортиман на јакни, тренерки, маици, дуксери и други текстили со различен дизајн и боја.

Спецификации

Бренд
SHOOTER

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
0

Ананас ID

Шифра на производот
AE9RVY2X5I

EAN /   код

EAN /   код
8600605044106
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.