Selected image for SHOOTER Женска капа Zpk95309-01-Mang портокалова

SHOOTER Женска капа Zpk95309-01-Mang портокалова

D Sport
1.099 ДЕНЗаштеда 769 ДЕН
330ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

Shooter е бренд создаден во 1992 година. На домашниот пазар е присутен повеќе од дваесет години. Се карактеризира со квалитетна изработка, младешки дизајн инспириран од духот на спортот и препознатлив визуелен печат. Брендот првенствено е наменет за младата популација, иако во асортиманот се препознаваат две линии, „кежуал“ и „класичен“ Брендот е наменет и за жени и за мажи кои ги следат современите модни трендови. Клучот за долгорочен успех и континуиран раст е следењето на светските модни трендови прилагодени на потребите на домашниот купувач. Во својата понуда, Shooter нуди широк асортиман на јакни, тренерки, маици, дуксери и други текстили со различен дизајн и бои.

Спецификации

Бренд
SHOOTER

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
0

Ананас ID

Шифра на производот
HF9RVVBUN1

EAN /   код

EAN /   код
8600605044137
1.099 ДЕНЗаштеда 769 ДЕН
330ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Shooter е бренд создаден во 1992 година. На домашниот пазар е присутен повеќе од дваесет години. Се карактеризира со квалитетна изработка, младешки дизајн инспириран од духот на спортот и препознатлив визуелен печат. Брендот првенствено е наменет за младата популација, иако во асортиманот се препознаваат две линии, „кежуал“ и „класичен“ Брендот е наменет и за жени и за мажи кои ги следат современите модни трендови. Клучот за долгорочен успех и континуиран раст е следењето на светските модни трендови прилагодени на потребите на домашниот купувач. Во својата понуда, Shooter нуди широк асортиман на јакни, тренерки, маици, дуксери и други текстили со различен дизајн и бои.

Спецификации

Бренд
SHOOTER

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
0

Ананас ID

Шифра на производот
HF9RVVBUN1

EAN /   код

EAN /   код
8600605044137
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.