0 thumbnail image for SHOOTER женска капа
1 thumbnail image for SHOOTER женска капа
Selected image for SHOOTER женска капа
Selected image for SHOOTER женска капа

SHOOTER женска капа

D Sport
1.390 ДЕНЗаштеда 834 ДЕН
556ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

SHOOTER е бренд создаден во 1992 година. На домашниот пазар е присутна повеќе од дваесет години. Се карактеризира со квалитетна изработка, младешки дизајн инспириран од духот на спортот и препознатлив визуелен печат. Брендот е наменет пред се за младата популација, иако во асортиманот се препознаваат две линии, „кажуал“ и „класичен“. Линијата „лежерна“ е наменета за љубителите на спортски начин на облекување и е изработена од исклучиво природни материјали, додека линијата „класична“ е наменета за луѓе кои професионално се обучени за покласичен начин на облекување, следејќи строги форми и намалени бои. Брендот е наменет и за жени и за мажи кои ги следат модерните модни трендови. Клучот за долгорочен успех и континуиран раст е следењето на светските модни трендови прилагодени на потребите на домашниот купувач. Во својата понуда, Shooter нуди широк асортиман на јакни, тренерки, дуксери, женски дуксери и други текстили со различен дизајн и бои.

Спецификации

Бренд
SHOOTER

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
Универзална
Други карактеристики
Најдобра апликација: Животен стил - За секој ден / Зима;

Ананас ID

Шифра на производот
EO9RVUK0XB

EAN /   код

EAN /   код
8600605044069
1.390 ДЕНЗаштеда 834 ДЕН
556ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

SHOOTER е бренд создаден во 1992 година. На домашниот пазар е присутна повеќе од дваесет години. Се карактеризира со квалитетна изработка, младешки дизајн инспириран од духот на спортот и препознатлив визуелен печат. Брендот е наменет пред се за младата популација, иако во асортиманот се препознаваат две линии, „кажуал“ и „класичен“. Линијата „лежерна“ е наменета за љубителите на спортски начин на облекување и е изработена од исклучиво природни материјали, додека линијата „класична“ е наменета за луѓе кои професионално се обучени за покласичен начин на облекување, следејќи строги форми и намалени бои. Брендот е наменет и за жени и за мажи кои ги следат модерните модни трендови. Клучот за долгорочен успех и континуиран раст е следењето на светските модни трендови прилагодени на потребите на домашниот купувач. Во својата понуда, Shooter нуди широк асортиман на јакни, тренерки, дуксери, женски дуксери и други текстили со различен дизајн и бои.

Спецификации

Бренд
SHOOTER

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
Универзална
Други карактеристики
Најдобра апликација: Животен стил - За секој ден / Зима;

Ананас ID

Шифра на производот
EO9RVUK0XB

EAN /   код

EAN /   код
8600605044069
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.