Selected image for SHOOTER Женски шал Lfs Women's Sal Ps95305-04A беж

SHOOTER Женски шал Lfs Women's Sal Ps95305-04A беж

D Sport
1.199 ДЕНЗаштеда 839 ДЕН
360ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

SHOOTER е бренд создаден во 1992 година. На домашниот пазар е присутна повеќе од дваесет години. Се карактеризира со квалитетна изработка, младешки дизајн инспириран од духот на спортот и препознатлив визуелен печат. Брендот е наменет пред се за младата популација, иако во асортиманот се препознаваат две линии, „кажуал“ и „класичен“. Линијата „лежерна“ е наменета за љубителите на спортски начин на облекување и е изработена од исклучиво природни материјали, додека линијата „класична“ е наменета за луѓе кои професионално се обучени за покласичен начин на облекување, следејќи строги форми и намалени бои. Брендот е наменет и за жени и за мажи кои ги следат модерните модни трендови. Клучот за долгорочен успех и континуиран раст е следењето на светските модни трендови прилагодени на потребите на домашниот купувач. Во својата понуда, Shooter нуди широк асортиман на јакни, тренерки, кошули, дуксери и други текстили со различен дизајн и боја.

Спецификации

Бренд
SHOOTER

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg
Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Земја на потекло
Суринам
Големина
0

Ананас ID

Шифра на производот
879RV1O3CP

EAN /   код

EAN /   код
8600605044205
1.199 ДЕНЗаштеда 839 ДЕН
360ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

SHOOTER е бренд создаден во 1992 година. На домашниот пазар е присутна повеќе од дваесет години. Се карактеризира со квалитетна изработка, младешки дизајн инспириран од духот на спортот и препознатлив визуелен печат. Брендот е наменет пред се за младата популација, иако во асортиманот се препознаваат две линии, „кажуал“ и „класичен“. Линијата „лежерна“ е наменета за љубителите на спортски начин на облекување и е изработена од исклучиво природни материјали, додека линијата „класична“ е наменета за луѓе кои професионално се обучени за покласичен начин на облекување, следејќи строги форми и намалени бои. Брендот е наменет и за жени и за мажи кои ги следат модерните модни трендови. Клучот за долгорочен успех и континуиран раст е следењето на светските модни трендови прилагодени на потребите на домашниот купувач. Во својата понуда, Shooter нуди широк асортиман на јакни, тренерки, кошули, дуксери и други текстили со различен дизајн и боја.

Спецификации

Бренд
SHOOTER

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg
Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Земја на потекло
Суринам
Големина
0

Ананас ID

Шифра на производот
879RV1O3CP

EAN /   код

EAN /   код
8600605044205
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.