Selected image for SHOT Шампон за волумен на коса VOLUME+ 1000 мл.

SHOT Шампон за волумен на коса VOLUME+ 1000 мл.

Premium Professional
900ДЕН

Опис на производот

Шампон за волумен со ефект против влажност.
Неговата специјална формула содржи хијалуронска киселина, еластин и ботокс.
Формулација БЕЗ СИЛИКОН и ПАРАБЕН.
Употреба: нанесете на влажна коса, нежно масирајте, почекајте 2 минути и исплакнете.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
G4TXOKE142

EAN /   код

EAN /   код
8031246009726
900ДЕН

Опис на производот

Шампон за волумен со ефект против влажност.
Неговата специјална формула содржи хијалуронска киселина, еластин и ботокс.
Формулација БЕЗ СИЛИКОН и ПАРАБЕН.
Употреба: нанесете на влажна коса, нежно масирајте, почекајте 2 минути и исплакнете.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
G4TXOKE142

EAN /   код

EAN /   код
8031246009726
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.