Slike SIGMA  Чергичка кокос/винил фг-8142-на
Slike SIGMA  Чергичка кокос/винил фг-8142-на

SIGMA Чергичка кокос/винил фг-8142-на

АНАНАС ШОП
499 ДЕНЗаштеда 79 ДЕН
420ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Светло кафеава

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Кокос/винил; 60х40цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
JTMGMAMU0L

EAN /   код

EAN /   код
8605062008142
499 ДЕНЗаштеда 79 ДЕН
420ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Кокос/винил; 60х40цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
JTMGMAMU0L

EAN /   код

EAN /   код
8605062008142

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.