Selected image for SIGMA Иноксен пица секач хс-кг339

SIGMA Иноксен пица секач хс-кг339

AНАНАС ШОП
149 ДЕНЗаштеда 19 ДЕН
130ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сребрена

Опис на производот

Материјал: Инокс; Должина: 23цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Тип на производ
Секачи за пица
Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
GXJGX8WD88

EAN /   код

EAN /   код
8605005864422
149 ДЕНЗаштеда 19 ДЕН
130ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Материјал: Инокс; Должина: 23цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Тип на производ
Секачи за пица
Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
GXJGX8WD88

EAN /   код

EAN /   код
8605005864422
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.