Selected image for SIGMA Иноксен сервер за торта пл-цак-314

SIGMA Иноксен сервер за торта пл-цак-314

AНАНАС ШОП
99ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

Материјал: Инокс; Должина: 23цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
FTJGX12O56

EAN /   код

EAN /   код
8605062004694
99ДЕН

Опис на производот

Материјал: Инокс; Должина: 23цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
FTJGX12O56

EAN /   код

EAN /   код
8605062004694
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.