Slike SIGMA Иноксен термос е-а111 500мл
Slike SIGMA Иноксен термос е-а111 500мл

SIGMA Иноксен термос е-а111 500мл

АНАНАС ШОП
499 ДЕНЗаштеда 79 ДЕН
420ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс; Волумен: 500 Мл

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Термо-чаши

Ананас ID

Шифра на производот
2LFOXDDTFM

EAN /   код

EAN /   код
8605005858452
499 ДЕНЗаштеда 79 ДЕН
420ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс; Волумен: 500 Мл

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Термо-чаши

Ананас ID

Шифра на производот
2LFOXDDTFM

EAN /   код

EAN /   код
8605005858452
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.