Slike SIGMA Иноксен универзален нож а3-05
Slike SIGMA Иноксен универзален нож а3-05

SIGMA Иноксен универзален нож а3-05

АНАНАС ШОП
129 ДЕНЗаштеда 19 ДЕН
110ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс/пп; Должина На Сечило: 11.5цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Ножеви за маса
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
22JGX15C24

EAN /   код

EAN /   код
8605005837907
129 ДЕНЗаштеда 19 ДЕН
110ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс/пп; Должина На Сечило: 11.5цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Ножеви за маса
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
22JGX15C24

EAN /   код

EAN /   код
8605005837907

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.