Slike SIGMA Иноксна кутлача кт-01010
Slike SIGMA Иноксна кутлача кт-01010

SIGMA Иноксна кутлача кт-01010

АНАНАС ШОП
239 ДЕНЗаштеда 39 ДЕН
200ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс; Дијаметар: 33цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Лажици

Ананас ID

Шифра на производот
FCJGXJVVNN

EAN /   код

EAN /   код
8605005833978
239 ДЕНЗаштеда 39 ДЕН
200ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс; Дијаметар: 33цм

Спецификации

Бренд
SIGMA

Карактеристики

Тип на производ
Лажици

Ананас ID

Шифра на производот
FCJGXJVVNN

EAN /   код

EAN /   код
8605005833978
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.